TRIANGLE TR 275/70R22.5-18PR TR615

TRIANGLE TR 275/70R22.5-18PR TR615

12,380.00денPrice

Гума која е специјално дизајнирана за градски автобуси со долг животен век и појачани ѕидови. Специјалниот состав на гумата овозможува ниска потрошувачка на гориво и ниско абење.